Як працюють ковельські волонтери. ЗВІТ

Волонтери Ковельського центру допомоги бійцям АТО працюють в рамках різних проектів, спрямованих на допомогу нашим захисникам.

Черговий звіт про новинки від центру волонтери опублікували на своїй сторінці у Facebook. Про напрямки та проекти пишуть Юлія Миронюк та Наталія Боярина:

– Проект «Врятуй Героя»
Двоє ковельчан – Солоха Павло та Булік Микола, що були важко поранені в зоні проведення АТО, цього тижня поїхали на лікування в Німеччину ( місто Вальстроде ). Дякуємо за організацію відправки міській раді міста Ковеля та міському голові Олегу Кіндеру за особистий супровід хлопців у клініку! У них були важкі поранення тому потрібна довготривала реабілітація.Сподіваємось кваліфіковані німецькі лікарі допоможуть Героям повернути здоров’я!
Координатор Людмила Савіна підготувала документи 5 поранених для відправки в санаторій.

– Проект «Зігрій душу»
Наталя Соколова (Попова) зустріла після 7 місяців полону Віталія Михалевича. Купили йому мобільний телефон. Допомогли вирішити питання з оформленням документів в частині. Пройшла вже 8-ма психологічна реабілітація наших бійців, що пройшли пекло війни, в санаторії «Пролісок». Докладно в пості координатора Анни Лисакової

– Проект «Посмішка героя». Координатор Сергій Приходько отримав на стоматологічні матеріали 400 грн. від Олени Деревенської. 1 бійцю проведено гігієнічну чистку та проводиться підготовка до протезування металокераміки.
Також, ще три бійці продовжують своє лікування.

– Проект «Аптечка для Героя».  Координатор Катерина Силюк
Отримано : 30 аптечок зразка НАТО з противоопіковими масками для танкістів 14 ОМБР, окремо 10 целоксів, 10 джгутів, 10 кетів для формування адресних аптечок на передову.
Видано: 6 аптечок нашим дорогим Захисникам.

– Проект «Захистимо солдата разом». Координатор Юля Миронюк
Отримано: 770 євро від громади Тулузи. Закуплено та передано 70 комбінезонів для танкістів та артилеристів 14 ОМБР.

Отримано форму з Америки, адресно роздаємо згідно заявок бійців. В Центрі було вдягнули 5 бійців. ( видано 2 спальники, комбенізони, комплекти термобілизни, термоботи, берці, рюкзаки, штани CoreTex, наколінники).

Також, наші координатори Наташа Боярина та Анна Лисакова відвідали Тучинський полігон. Завезли військові комбінезони, медичні препарати, підсумки для медиків, термобілизну, машинки для стрижки, чай і каву, носки, батарейки, продукти харчування. Виконано прохання командира артилерійського дивізіону 14 ОМБР – купили та привезли інвертор напруги.

– Проект «Схід і Захід разом» акція «Великдень для героя!». Координатори Анна Коршунова і Юлія Миронюк.
Зібрано та передано пасхальні гостинці для наших Героїв-танкістів 14 ОМБР, які зараз знаходяться в зоні АТО під Артемівськом. ( Передано понад 200 пасочок, палета смаколиків!) Дякуємо за допомогу з «Новою Поштою» Костянтину Зінкевичу.

– Проект «Підтримай сім’ю Героя». Наш волонтер Володимир Гушинець вже другий тиждень їздить в село Новостав Луцького району до матері нашого бійця Кравченко Валентини. ЇЇ син другий рік захищає рідну землю тому самотній жінці чоловіча допомога по господарству вкрай необхідна. Вова позрізав гілки у саду, а потім викорчував кущі та ірис, допоміг зробити теплицю та полагодив електропроводку.

– «Груз 200». Координатор Наталія Боярина
Водночас цей тиждень був і дуже трагічним…
Три сім’ї, три горя…Степанов Дмитро, ГЕРОЙ 81 бригади, Карпюк Андрій, ГЕРОЙ 81 бригади – два друга, разом виросли, разом пішли захищати наш спокій і разом загинули…Демчук Василь…впевненість у тому, що він полоненний була 100% і ось страшна звістка…
Спіть з МИРОМ, Слава Героям!