У Камені-Каширському паску святили на місці знищеної церкви

Особливою, сповненою протилежних відчуттів була цьогорічна Пасха для парафіян Свято-Іллінського храм у Камені-Каширську, адже нещодавно будівлю храму знищила пожежа.

Тому Великоднє богослужіння відбулося у районному будинку культури, а паски й інші страви за традицією освятили на місці, де стояв храм, – пишуть на сайті камінь-каширського благочиння.

Рівно опівночі в актовому залі районного будинку культури розпочалася Пасхальна відправа, на яку, мовляв, прийшли тисячі людей.

Настоятель храму протоієрей Стефан прочитав молитви на благословення Великодніх приношень і разом зі священиком Владиславом освятили їх.

Нагадаємо, у центрі Каменя-Каширського 7 квітня згоріла Свято-Іллінська церква. Як розповіли місцеві мешканці, не вдалося врятувати жодної ікони. Приміщення було дерев’яне, тому й такі руйнівні наслідки.

За словами очевидців, коли сталася пожежа, прихожани під храмом плакали. Усі шоковані подією, бо на Благовіщення не чекали такого. Люди вважають – це якийсь знак, щоправда не знають, що від нього чекати.

Храм збудували приблизно в 1700 році, він був пам’яткою архітектури. Наприкінці ХІХ століття церкві добудували дзвіницю. За попередньою інформацією, причина займання – коротке замикання електропроводки.