«Польські» автомобілі створюють проблеми у Володимирі, – мер

Наявність автомобілів із номерними знаками іноземних держав – проблема для Володимира-Волинського, – вважає міський голова Петро Саганюк.

Про це він повідомив губернатору Волині Володимиру Гунчику 10 квітня, – повідомляє відділ інформаційної роботи Волинської ОДА.

«Останнім часом посилився негативний вплив на стан безпеки дорожнього руху з боку водіїв, які мають у тимчасовому користуванні автомобілі з польськими номерними знаками. Це серйозна проблема, суть якої полягає в тому, що кількість таких транспортних засобів зростає й у переважній більшості випадків керують ними особи, які не мають досвіду, а часто й взагалі документів на право керування транспортними засобами», – зазначає Саганюк.

Так у 2014 році у Володимирі-Волинському трапилося 19 ДТП за участі автомобілів із польськими номерами, 15 осіб отримали травми, одна людина загинула. За три місяці цього року зафіксували 6 ДТП, в яких травмувалися 5 мешканців міста, троє загинуло.

Говорячи про проблему, міська влада наголошує на причинах: мовляв, водії безвідповідально ставляться до виконання вимог, передбачених Правилами дорожнього руху, адже автомобілі з іноземними номерами не реєструються, в’їхавши на митну територію України, а відтак у разі порушення водієм Правил дорожнього руху встановити його особу практично не можливо.

Зваживши на актуальність проблеми, Володимир Гунчик має намір ініціювати розгляд питання про впорядкування обліку відповідних транспортних засобів органами МВС. Голова облдержадміністрації направив офіційне звернення до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, міністра інфраструктури Андрія Пивоварського та народного депутата Тетяни Острікової.

Також Володимир Гунчик має намір обговорити проблему й шляхи її вирішення в інших міністерствах та відомствах, зокрема у Адміністрації Президента України та Кабінеті Міністрів, під час найближчого візиту до Києва.