На Схід відправилися волиняни з ДУКу

На Схід з Луцька поїхала група бійців з 3-го батальйону ДУКу.

9 квітня волинські добровольці вирушили на ротацію, а саме у Піски, аби підмінити своїх побратимів на передовій, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Варто додати, що відважні хлопці вже бували на передовій, тож перебувати у гарячих точках для них – досвід не новий.

Благословляв добровольців на довгий та праведний путь настоятель Свято-Покровської церкви УПЦ КП села Маяки, протоієрей Михайло Бучак.

Священик подарував захисникам у дорогу страсну свічку, а також підтримав їх щирою молитвою.

Перед від’їздом дівчата із “Жіночої Січі” зав’язали хлопцям на руки стрічки з молитвою-оберегом.

Подейкують, що саме такі стрічки наші пращури підв’язували до пояса під час Першої світової війни, а всі, хто мав при собі пов’язки з такою молитвою, поверталися додому цілими та неушкодженими.

Разом із добровольцями на передову поїхала й чотиримісячна вівчарка Дук, яку подарували одному із бійців після того, як він перший раз повернувся із зони АТО.

Також добровольці повезли на схід автомобіль-рефрижератор, що дасть можливість полегшити і без того болісний процес перевезення на Малу Батьківщину тіл «воїнів світла». Тож капелан, оглянувши спецавто, від душі побажав військовим, щоб їхня доля розпорядилася так, аби ті возили ним виключно продукти, і нічого іншого.

Окрім автівки, бійці повезли братам по зброї велику кількість передвеликодніх смаколиків, аби побратими, які знаходяться далеко від дому, змогли хоча б на мить відчути тепло рідної оселі.

Зазначимо, що вантажний відділ автомобіля заповнили необхідною для бійців провізією. Цьому посприяли й дівчата-волонтери із ГО «Самооборона Волині», які надали вареники, голубці, моркву по-корейськи, паски, крашанки, мішок цибулі та інші продукти для того, аби бійці відчули турботу та не забували, що їх люблять та чекають вдома.

«Особлива подяка юним патріотам та колективу ЗОШ 1-3 ступенів села Забороль за надану можливість тим, хто перебуває на лінії фронту, отримати великодні кошики та відчути теплу святкову атмосферу, передану разом із малюнками та листами від школярів.

Також вельми завдячуємо волонтерській організації «Поліські партизани», зокрема, Андрію Охремчуку, який посприяв, аби рації та батарейки придбали оперативно. окрема дяка – всім небайдужим, хто завжди підтримує і не стоїть осторонь наших проблем», – наголосила начальник штабу 3-го запасного батальйону ДУК Ірина Ковирнова, подруга Тінь.