Волинянин самотужки затримав злочинця

Мешканцем Ківерець Юрієм Скочко був затриманий і знешкоджений  злочинець, який вночі, зірвавши замок, заліз на горище приватного дому.

Це сталося 9 квітня близько 4:00, – пише Ківерцівський районний інформаційний портал з посиланням на сторінку Юрія Скочко у соцмережі

“На наших вулицях давно ходили чутки, що хтось ходить оглядає будинки і навіть його помічали вночі на приватній території осель. Та й вулиця Залізнична погано освітлена. Почувши дивні звуки ми з батьком вийшли на подвір”я і побачили сліди злому горища і утікаючого крадія. Обійшовши паралельні вулиці нікого ми спочатку не знайшли”, – розповів чоловік.

Хлопець  вирішив продовжити пошуки сам і не дарма – злодій був ним затриманий неподалік Ковельського переїзду за магазином “Вікторія”.

“Прикмети я знав: чорна шапка з трьома білими полосами, темна балонова куртка, спортивні штани сірого кольору з чорними полосами, мав рюкзак на плечах, середньої статури низького зросту, приблизно 1м.60см.. Прикмети вказав мені мій тато. Він,  почувши звуки на горищі, відразу пішов перевірити. І, відкривши вікно, побачив злодія, який втікав. Також було зірвано замок на горищі та відкриті двері”, – мовив він.

Юнак продовжив пошуки і побачив схожого за прикметами незнайомця. Після затримання, Юрій Скочко визвав міліцію і слідчо оперативну групу.

Зі слів хлопця, під час обшуку виявлено інструменти, а саме: ключ і викрутку.

“Ще була кастрюля невелика, низка ключів від замків (можливо квартир обкрадено було багато), банківські картки, ноземна валюта сполучених штатів америки, мобільний телефон Леново, запальничка і цигарки, а, найголовніше, були наркотичні речовини в великому обсязі. Злочинець громадянин Луцька 1979 року народження, на ньому “висить” не одне пограбування”, – каже хлопець.

З власних джерел видання стало відомо, що нічний грабіжник прибув близько о півночі в Ківерці з Луцька на таксі “Козачок” (показання таксиста долучено). Таксист повідомив, що “замовник” вийшов біля кафе Дубок.

Злочинець затриманий, проходять слідчо оперативні дії, відкрита кримінальна справа по трьом статтям,  свідки опитуються. Надіємось, що грабіжник буде покараний.

original-05f6fb05f45f8cf87d01d1c7d6c61c69 original-006e424ace34b4c135f82049e0fbfe79