Припинив спілкування з колегами з Росії, – волинський воєнком

В.о. комісара волинського військкомату Роман Кулик (на фото) каже, що припинив спілкування з росіяни, з якими навчався в Тюменському вищому інженерно-військовому училищі.

“Ми підтримували раніше і спілкування з росіянами, але зараз, при нинішніх обставинах, я всі контакти припинив і навіть видалив свою сторінку з соціальних мереж”, – розповів він Волинській правді.

“В нас було багато українців. 9 чоловік у взводі. Більшість з них  проживає сьогодні в Україні. От ми й спілкуємося”, – додав посадовець.

Водночас військовий розповів, що з-поміж полководців кумиром для нього був організатор партизанського руху під час 1812 року в Росії Денис Давидов. Кулика не бентежить, що Давидов був росіянином.

“Якщо людина талановита, то нема значення, звідки вона. Це  – історія. Ми маємо визнавати, що у країнах, які в той чи інший історичний період були чи є ворожими до нас, є талановиті полководці. Їх потрібно вивчати з точки зору тактики та стратегії. Полководець немає національності, як і письменник. Його не можна розглядати і через призму політичної заангажованості”, – вважає він.