Мер Нововолинська затіяв війну з партією Яценюка, – ЗМІ

Міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков взявся воювати з місцевим осередком “Народного фронту”, – пишуть ЗМІ.

Він намагається послабити вплив партії у місті. Зокрема, це здійснюється через атаку на бізнес-інтереси лідерів місцевого осередку, – повідомляє БУГ.

Не так давно лідер міського осередку “Народного фронту”, депутат міськради Богдан Бадзюнь, був позбавлений права оренди приміщення де розміщувався поліграфічний бізнес його дружини. Прийняття цього рішення залежало виключно від Віктора Сапожнікова, – стверджує видання.

Вже в лютому депутати міської ради, по прямій вказівці міського голови, не дали можливості одному з лідерів “Народного фронту”, Валерію Мниху, оформити купівлю приміщення по вулиці Св.Володимира № 3, яке він орендував впродовж декількох років.

А до ще одного фронтовика, можливого кандидата в депутати обласної ради, директора медичного центру “Здорова сім’я” Сергія Крижановського, завітали представники фіскальних органів. Нічого злочинного не знайшли, але все-таки певні проблеми та незручності створили.

“Наразі Віктор Сапожніков, в тій чи іншій мірі, тримає під контролем місцеві осередки “Батьківщини”, Радикальної партії, Блоку Петра Порошенка “Солідарність” та активно пробує поставити до керівництва “Самопомочі” свого ставленика. І лише “Народний фронт” та ВО “Свобода” реально протистоять міському голові і можуть створювати серйозні проблеми у новообраній Нововолинській міській раді”, – пише видання.