Волинські шахтарі вимагають повернути заборговану зарплату

Волинські шахтарі звернулися до губернатора Володимира Гунчика із вимогою добиватися погашення заборгованості з заробітної плати за лютий та березень цього року.

Гірники звернулися до губернатора із проханням відстоювати їхні інтереси щодо погашення заборгованості з заробітної плати за лютий та березень цього року, – інформує ІА ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

А позаяк перспективи розвитку волинської вугільної галузі залежать від добудови та запуску в експлуатацію шахти № 10 «Нововолинської», то особливу увагу гірники зосередили на відповідному питанні, зокрема, говорили про необхідність прискорення фінансування. Тож представники від шахтарських колективів запропонували голові ОДА звернутися до міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо призупинення закриття шахт № 1 та 9 до остаточного затвердження програми розвитку вугільної галузі Волині.

Зачепили й суто робочі моменти: гірники повідомили, що мають проблеми з відвантаженням видобутого вугілля, із забезпеченням кріпильними матеріалами, прохали сприяння й щодо вирішення інших виробничо-технічних питань. Губернатор Володимир Гунчик пообіцяв апелювати до профільного міністерства.