Під Луцьком напали на «заправщика»

На Волині затримали двох молодиків, які напали на працівника АЗС.

У них вилучили предмет, схожий на пістолет. Вилучене передано на експертизу, інформацію про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, – повідомили у прес-службі міліції області.

Близько 3:00 7 квітня наряд Державної служби охорони, відреагувавши на сигнал «Терміновий виклик міліції», здійснив виїзд на автозаправну станцію, яка знаходиться у селі Піддубці Луцького району.

На місці події міліціонери охорони з’ясували, що двоє молодих чоловіків, 1986 та 1989 років народження, які перебували у стані сильного алкогольного сп’яніння, намагалися зайти до торгової зали заправки. Оператор касового вузла просив молодиків залишити приміщення, оскільки ті ледве трималися на ногах. Натомість нетверезі відвідувачі проявили немотивовану агресію і накинулися на працівника АЗС з кулаками. На щастя, чоловік встиг натиснути «тривожну» кнопку.

Працівники ДСО затримали обох нічних «гостей». Під час поверхового огляду в одного із затриманих виявили предмет, схожий на пістолет, споряджений набоями.

Чоловіків із вилученою у них зброєю доставили до луцького районного відділу міліції. Затримані виявилися мешканцями сусіднього села.

Інформацію про даний випадок внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Вилучену у зловмисників зброю передано для проведення експертизи.