Луцька міліція досі встановлює, хто стріляв салютами біля «Опери»

У луцькій міліції продовжують встановлювати, хто влаштував салют  біля клубу “Опера” під час трауру в місті.

Про це в Facebook пише самооборонівець Олександр Ніколайчук.

“Луцький міськвіділ ще досі не зміг встановити, хто веселився в “Опері” та на чию честь відбувалося заборонене міською владою салютування 14 березня 2015 року. На звернення щодо вказаної події народного депутата України Лапіна І. О. №87/17/03-15 від 17.03.2015р., що у Луцькому міськвідділі УМВС внесено до реєстру за №5713 тією ж датою, яке було оприлюднене на засіданні міськвиконкому наступного дня, відповідь ще не надійшла. Дільничий інспектор просить мене дати свідчення, може кого бачив чи знаю. Так, я надам свідчення”, – інформує він.

“Але підказую: у клубі ведеться відеоспостереження та відбуваються фотосесії. Якщо адміністрація нічного закладу хворіє на амнезію і не пам’ятає “особливих” клієнтів-замовників, що вистрілюють у повітря десятки тисяч гривень, можна було б переглянути відео з камер спостереження. Начальник нашої міліції неодноразово запевняв громадскість, що із жодним клубом у правоохоронців проблем немає щодо доступу до відеоматеріалів. Часу було більше 20-ти днів”, – пише активіст.

“Звертаюся до засобів масової інформації та небайдужих лучан: допоможіть вияснити та встановити особи настільки вже утаємничених порушників, що вчинили, як казав наш мер, “таке неподобство”. Прошу долучатися до громадського контролю за діяльністю органів влади. P.S. З-поміж людей говорять, що то були прокурори”, – додав він.