Назвали військкомати Волині, які найгірше працюють

Виконуючий обов’язки комісара Волинської області Роман Кулик розповів що станом на 6 квітня на Волині найгірше працюють військкомати у Шацькому та Любомльському районах – там план призову виконали на 13%.

Про це він розповів 6 квітня під наради в облдержадміністрації.

«Протягом періоду 3 21 квітня по 21 травня заплановано відправити 223 громадянина, на даний час відібрано лише 30 чоловік», – сказав Роман Кулик.

За його словами, найбільш незадовільна організована робота щодо призову громадян на строкову службу у Любомльському, Шацькому, Старовижівському, Ратнівському, Рожищенському, Камінькаширському районі та місті Нововолинську.

«З Любомльського і Шацького районів готові до відправки до війська всього 7 чоловік – 5 з Шацька та 2 з Любомля», – відзначив військовий комісар. Це, за його словами, всього лише 13% від запланованого на цей період. Основною причиною такого стану справ Кулик назвав те, що велика кількість громадян не з’являються за викликом до військового комісаріату.

Для прикладу він зазначив, що цього року на медичні комісії не з’явилося 3699 призовників. Через це військові комісаріати проводять спільні роботи з МВС щодо розшуку військовозобов’язаних.