«Кожен десятий мобілізований – доброволець», – військком Волині

Кожен десятий волинянин, який пішов до війська під час четвертої хвилі мобілізації, – доброволець.

Про це під час оперативної наради з головою Волинської обласної держадміністрації Володимиром Гунчиком розповів в. о. військового комісара Волинської області Роман Кулик.

«Підходить до завершення 4 черга мобілізаційного розгортання, що розпочалася 20 січня і закінчиться 19 квітня. Нагадаю, що всього на 4 чергу завдання складало майже 2000 військовозобов’язаних,161 офіцер та 63 одиниці техніки. На даний час призвано та 82% зараз призвано від планового завдання, 80% офіцерів, та доставлено 37 одиниць техніки», – розповів Роман Кулик.

Серед призваних у військові частини направлено для проходження служби 179 військовозобов’язаних, серед яких 17 офіцерів. Також військовий комісар розповів, що із добровольців призвано 317 військовозобов’язаних, із них 99 офіцерів.

«Як бачите, більш ніж кожен десятий у нас – доброволець», – підсумував Роман Кулик. Окрім того, військовий комісар додав, що продовжуються роботи із забезпечення військовослужбовців технікою, зараз планують доставку техніки для 14-ої бригади.

Підбиття підсумків мобілізації по області будуть проводити 24 квітня спільно з районними комісаріатами.