Луцький депутат потрапив «під слідство». ДОКУМЕНТ

Василь Гриб

Депутата Луцької міської ради Василя Гриба ( на фото) можуть покарати за спробу збору особистої інформації іншого депутата Андрія Осіпова.

Нагадаємо, у березні Гриб заявив, ніби в його колеги може бути громадянство Росії. А 23-го, як стверджує Осіпов, Гриб зателефонував до міграційної служби УМВС і вимагав надати йому інформацію про підстави набуття Осіповим громадянства України та припинення громадянства РФ.

Депутат відповів на такі дії колеги заявою до прокуратури, яка передала матеріали міліції міста. 31 березня почалося досудове розслідування.

“На жаль, в суспільстві ще багато проявів зневаги до прав і свобод громадян. Часто закон порушують ті, хто мали б захищати правопорядок. Депутат повинен поважати права інших осіб. Збираючи інформацію, депутат не повинен переходити межу приватності, яка охороняється законом. Відтепер прокураторою буде проводитись офіційне слідство у кримінальній справі щодо спроби депутата Гриба В.П. збирати особисту інформацію про особу”, – коментує своє звернення Андрій Осіпов.

Осіпов vs Гриб

Відповідь з прокуратури на заяву Осіпова щодо вчинку Гриба