Волинський суддя уникнув криміналу за аварію. ДОКУМЕНТ

Сергій Слабенко

Заступник голови Рожищенського районного суду Руслан Хитрик уникнув кримінального покарання за вчинення аварії.

Про це в блозі на Громадському.Волинь пише журналіст Оксана Петрук.

Вона нагадує, що в авто, яким кермував суддя, був ще й депутат Волиньради Сергій Слабенко (на фото). ДТП, у якому постраждала людина, трапилося в серпні посеред робочого дня у селі Маяки Луцького району.

“Чимало води збігло з часу тої оказії, а суддя Хитрик й далі виносить вироки людям, які вчинили не за законом. Депутат Слабенко “строїть” головного міліціонера за те, що той не половив усіх злочинців і не покарав їх. От і мене зацікавило теж саме питання, що його озвучив Слабенко: Кого покарано? З ним я і звернулася до Прокуратури області. Адже саме цей орган розслідує справи, в яких замішанні судді”, – пише журналіст.

“Відповіли. Криміналу у діях судді не знайшли. Матеріали справи спрямували в УДАІ УМВС України в області для вирішення питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності. До Вищої кваліфікаційної комісії суддів України скеровано скаргу щодо неналежної поведінки судді з вимогою притягнути його до дисциплінарної відповідальності. Це було ще у вересні 2014. Станом на сьогоднішній день, відповідь на цю скаргу в прокуратуру області так і не надійшла”, – додала вона.
 

12