Вбивство офіцера СБУ з Волині: нові подробиці справи

Вбивство офіцера СБУ з Волині

Силовики затримали двох підозрюваних у вбивстві офіцера СБУ з Волині, лучанина Віктора Мандзика.

Про це в Facebook пише радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

“Коло навколо вбивці офіцера СБУ невпинно звужується! В ході проведення масштабних контррозвідувальних заходів оперативна група Управління СБУ в Донецькій області затримала поплічника і близьку особу до Дениса Гордєєва, який підозрюється у вбивстві офіцера СБУ. Мова йде про громадянина України “К” 1976 р.н., уродженця Донецької області”, – повідомив посадовець.

“В ході обшуку помешкання “К” було вилучено великі грошові суми в національній та іноземній валютах. Вказана особа підтвердила свої зв’язки з Гордєєвим та надала важливі дані для його подальшого розшуку. Необхідно доповісти, що у ході розслідування вбивства офіцера СБУ Віктора Мандзика та спеціальної операції із зачищення зони АТО від незаконної зброї, контрабанди, мародерствастаном на сьогодні СБУ затримала 30 (!) осіб”, – додав він.

“У зловмисників вилучено 19 автоматів, кулемет, 9 гранатометів РПГ 26, 42 підствольні гранатомети, пістолети, гранати, близько 13 тисяч набоїв різного калібру, понад 6 кг вибухівки. Перші затримання людей зі зброєю відбулися 21 березня ц.р. у Волновасі, де було скоєно вбивство капітана СБУ”, – повідомив Лубківський.

“Триває робота із розшуку осіб, безпосередньо причетних до вбивства співробітника СБУ, у т.ч. здійснюються оперативні заходи щодо встановлення місцезнаходження та затримання помічника одного з народних депутатів. Затримано чотирьох свідків скоєння цього злочину. Вони дають свідчення. У Дніпропетровську, у помешканні одного з підозрюваних – спільника ймовірного вбивці, – вилучено гранатомети, мішки з набоями, гранати й тротилові шашки. Походження зброї та засобів ураження встановлюється. Співробітники СБУ по гарячих слідах знайшли у Дніпропетровську мікроавтобус, на якому пересувалися у Волновасі вбивці співробітника СБУ. У його салоні виявлено 20 гранат до підствольного гранатомета та заводську упаковку із набоями”, – повідомив він.