У Луцьку росіянина засудили до 5,5 років в’язниці

Попри апеляційну скаргу, уродженець Російської Федерації, якого засудили за грабежі, таки відсидить п’ять з половиною років за ґратами.

Таке рішення сьогодні ухвалила колегія суддів Апеляційного суду Волинської області.

Луцький міськрайонний суд визнав винним молодого лучанина, уродженця РФ у 6 епізодах грабежу, які він скоїв влітку минулого року. Правоохоронці довго відслідковували злочинця і завдяки даним з місцевих ломбардів з’ясували ім’я та адресу обвинуваченого, а точніше його дівчини, – повідомляє “Під Прицілом“.

Виявилося, що молодик приносив усе награбоване до своєї благовірної і просив її здати золото в ломбард. Виручені гроші пара витрачала на розваги. Втім хлопця таки затримали і при “очній ставці” усі потерпілі вказали саме на нього.

Під час слухання справи у Луцькому міськрайонному суді молодик заявляв, що справу проти нього сфабрикували, а сам він на момент скоєння злочинів був чи то у клубі, чи то в іншому місті, чи то у своєї дівчини.

Однак суддя Михайло Квятковський не знайшов підтвердження цьому і присудив обвинуваченому 5,5 років позбавлення волі.

Не погоджуючись із вироком суду прокурор та захисник обвинуваченого подали апеляційні скарги.

Адвокат засудженого просив виправдати його підзахисного, у зв’язку з недоведеністю його вини, натомість прокурор вважає, що молодику слід призначити більший строк покарання з урахуванням попередньої судимості.

Зауважимо, що на момент розгляду даного кримінального провадження, хлопця судили ще й за крадіжку телефону у нічному клубі. Потерпілі, яких також викликали на судове засідання повністю підтримували апеляцію прокурора і розповіли колегії суддів про події, що мали місце минулого літа.

«Це було зранку, в районі школи №26. Людей тоді майже не було. І я бачу, що на мене йде чоловік. Я думала, він щось спитати хоче, а він підійшов, подивився так на мене, зірвав золотий ланцюжок  і побіг», – розповіла потерпіла.

Інша жінка також переконувала колегію суддів Апеляційного суду Волинської області в тому, що чітко запам’ятала лице нападника.

«В той день, 22 вересня, я стояла на пішохідному переході по вулиці Шопена. Біля мене з одного боку став підсудний, а з іншого боку нижчий чоловік і вони обоє на мене дивилися. А потім обвинувачений до мене повернувся і зірвав ланцюжок з кулончиком і ладанкою. Він так різко з мене зірвав ланцюжок, що вирвав шматок сукні. Я не розгубилася, зняла взуття і побігла за ним. Коли я його доганяла, то двоє хлопців постійно бігали перед мною і намагалися мене збити. Так я добігла до магазину «Єврошоп», а потім слід злодія зник. Але його лице я запам’ятала на все життя», – розповідала дівчина.

Але підсудний взявся спростовувати покази жінок і попросив викликати в судове засідання його друга у якості свідка. Мовляв товариш зможе підтвердити, що він був з підсудним на час усіх епізодів обвинувачення.

Проте колегія суддів залишила без задоволення і клопотання засудженого, і апеляцію його захисника. А тому чоловік таки відсидить за ґратами п’ять з половиною років.