У Луцьку – скандал під час похорону солдата. ДОПОВНЕНО

Під час прощання з загиблим Дмитром Гончаруком  луцькі чиновники  погано організували громадську панахиду.

Про це 25 березня повідомляє у Facebook волонтер Василь Нагорний.

«Я не знаю, хто був відповідальним за панахиду по загиблому Дмитру Гончаруку, але те що відбулось на площі – це неповага по відношенню до рідних і душі самого бійця. Майже годину рідні та лучани, які прийшли попрощатись з Воїном чекали нібито обіцяної їм громадської панахиди на Театральній площі, яка так і не відбулась», – інформує  Нагорний.

«Після тривалого очікування, біля театру почали розставляти стільчики, готуватись до церемонії, але траурна процесія вже рушила на Гаразджу, де й повинна нібито таки відбутись громадська панахида та прощання. Я так розумію, що пішла якась нестиковка районної, міської, обласної влади, але це ж не проведення ярмарку – це проведення в останній шлях бійця, приклад прояву поваги до всіх загиблих, в його особі, і тут неузгодженостей, помилок чи нехлюйства допускати не може», – розказує волинський волонтер Нагорний.

«Бо люди, що зібрались на Театральному майдані кляли всіх підряд, телефонували до місцевих депутатів, але ті не могли зарадити, бо вони на сесії. Присутні так і не розуміли, чому вчора була громадська панахида в центрі міста, а сьогодні її не проводять. Зрештою вийшло непорозуміння, то можна ж оперативно його виправити», – йдеться у повідомлення волонтера.

«І ще одна претензія і до громадян, і до ДАІ. Якщо їде похоронна процесія, то можна ж на тих 5 хв. забезпечити спокійний рух, а пішоходам постояти дві хвилини, проявивши повагу. Ні, треба перебігати через пішохідний перехід, перериваючи колону.
Мої співчуття рідним! Вічна пам’ять герою! Вибач нас всіх!», – пише Василь Нагорний.