На Волині шахтарі перекрили дорогу. ВІДЕО

Працівники кількох шахт перекрили дорогу Львів-Луцьк в декількох місцях, вимагаючи погашення заборгованості по зарплатах.

У Нововолинську сьогодні не вийшли на роботу четверта і перша зміни відокремленого підрозділу шахтоуправління “Нововолинське” підприємства Волиньвугілля, – повідомляє «Корреспондент» з посиланням на прес-службу Конфедерації вільних профспілок України.

Більше того, частина мітингувальників зробила спроби перекриття автотраси Львів – Луцьк, причому відразу в двох місцях. Мітингувальників шахтарів Нововолинська підтримали і гірники шахти “Бужанська” та інших шахт.

“Кілька тисяч протестувальників зібралися на центральній площі міста, вимагаючи виплати заборгованості із заробітної плати, яку вони не отримують з грудня 2014 року. До них вийшов мер міста Віктор Сапожніков і запропонував делегувати групу активістів для поїздки до Луцька, де глава області Володимир Гунчик у присутності гірників під час селекторної наради підніме це питання перед прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. В обласний центр вирушили півтора десятка протестувальників. Зараз відомостей звідти не надходило “, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Наголошується, що перекриття траси триватиме до 18:00. За словами голови первинної профспілкової організації НПГУ відокремленого підрозділу шахтоуправління “Нововолинське” Анатолія Мухомеджанова, завтра гірники знову мають намір о 8:00 прийти на центральну площу міста.

“Якщо ж ситуація не зрушиться з місця, шахтарі мають намір у п’ятницю перекривати міжнародну автотрасу біля Ягодина. Нічого іншого не залишається”, – додав він.