Лісівники Волині передали автомобіль для батальйону «Донбас»

Начальник Волинського управління лісового та мисливського господарства Василь Мазурик передав позашляховик «Нісан» для потреб бійців 46 добровольчого батальйону спеціального призначення Збройних сил України «Донбас», які знаходяться на передовій у зоні бойових дій.

Купити транспортний засіб вдалося за кошти волинських лісівників, – повідомляють у прес-службі управління.

Урочиста передача автомобіля відбулася біля центрального офісу Волинського управління лісового та мисливського господарства. Начальник управління Василь Мазурик вручив ключі від транспортного засобу бійцеві 46 добровольчого батальйону спеціального призначення ЗСУ «Донбас». Також бійцям передали продукти харчування, – інформує zik.ua

«Ми звернулися до управління лісового господарства про можливість надання допомоги для бійців, які перебувають на передовій. Уже близько року ми воюємо й знаємо які автомобілі краще підходять для виконання бойових завдань. Даний позашляховик знадобиться воякам» – зазначив боєць батальйону «Донбас».

Освятив автомобіль та благословив його пасажирів у неблизьку дорогу на схід України капелан батальйону спеціального призначення «Січ» отець Вронський Олександр. Він прочитав молитву, благословив бійців та побажав їм щасливого та переможного повернення додому.