Янукович та його родина були на похоронах сина в Криму

Колишній Президент України Віктор Янукович і члени його родини були присутні в понеділок, 23-го березня, на похоронах сина Віктора в Севастополі.

Про це повідомляє «Кримінформ»із посиланням на священнослужителів Свято-Нікольського храму.

«На відспівуванні були родичі, зокрема екс-президент Віктор Янукович. Жінка, найвірогідніше, мати, плакала. Був ще маленький хлопчик, мабуть, син, і кілька людей – думаю, родичі», – сказав служитель храму.

З його слів, тіло Віктора Януковича-молодшого доставили в храм на Братському меморіальному цвинтарі в ніч з 22 на 23 березня. При цьому погребальне богослужіння тривало до ранку. Родичі приїхали на відспівування вже вдень, 23-го березня.

Ймовірна могила Віктора Януковича-молодшого, на якій зараз поки немає розпізнавальних знаків, знаходиться в церковній частині цвинтаря. На численних вінках на могилі є написи: «Улюбленому синочку від батьків», «Від дружини», «Від колег», «Від сім’ї Бондар», «Від сім’ї Дяченко».

Служитель храму додав, що численні охоронці під час похорону нікого не пропускали на цвинтар.

Також зазначимо, що сьогодні багато ЗМІ повідомляли про інфаркт Януковича-старшого.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що загибель сина Януковичапідтвердив спочатку екс-регіонал, депутат «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич, а потім радник глави МВС Антон Геращенко.