На вихідних у центрі Луцька відбудеться «військовий» ярмарок

У Луцьку організовують виставка-ярмарок під назвою «Перемога нашими руками».

Захід відбудеться з 10:00 до 19:00 на Театральному майдані міста 29 березня.

Метою ярмарку, кажуть організатори, є ознайомлення жителів міста з проблемами військового забезпечення волинських солдат, виховання почуття поваги до українських військових, збір коштів, амуніції й іншої допомоги для забезпечення потреб 14-ої механізованої бригади, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

«Ми вже давно планували провести такий ярмарок, адже таким чином зможемо на суспільному рівні підняти проблему матеріально-технічного забезпечення солдат. Тож маємо надію, що ярмарок не лише стане своєрідною розвагою для лучан, а й сколихне кожного та згуртує волинську громаду навколо спільної біди – війни на сході. Крім того, ми зможемо детально розповісти про потреби військових, а також надати звіти по раніше наданій допомозі», – стверджує керівник соціальних програм ГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

У програмі заходу заплановані:

– волонтерський воєнпром (виставка товарів, що виробляють волинські волонтери власними силами);

– благодійний ярмарок речей ручної роботи від волинських майстрів;

– польова кухня;

– демонстрація військової техніки;

– патріотичне фото;

– дартс;

– написання листів бійцям;

– майстер-клас по виготовленню писанок (15:00).

Зауважимо, що усі виручені на ярмарку кошти будуть спрямовані на потреби 14-ої механізованої бригади. Крім того, буде проходити збір необхідних для бійців речей: засобів гігієни, кави, чаю, солодощів та цигарок.

«Ми дякуємо усім, хто вже долучився до нашої ініціативи й допомагає у проведені та організації ярмарку. Запрошуємо всіх, хто ще вагається, представити власні вироби чи продукцію власного підприємства, і разом з тим – допомогти волинським військовим», – додає одна з організаторок ярмарку Юлія Євпак.

Організатором заходу виступає ВОГО «Фундація розвитку громад» за підтримки Луцької міської ради.