Благодійники зроблять ремонт в квартирі військового

Благодійний фонд «Волинь-2014» профінансує ремонтні роботи в квартирі бійця АТО.

Благодійний фонд «Волинь-2014» профінансує ремонтні роботи в квартирі бійця АТО Сергія Шапошніка, який отримав ключі від нової оселі. Таку ініціативу висловив один із фундаторів благодійної організації, керівник підприємства «Камаз-Агро» Олександр Андріанов, – повідомляють  у прес-службі Фонду.

Житло придбане за кошти бюджетної програми «Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок». Загальна вартість нової квартири становить майже 725 тисяч гривень.

Привітати власників нового помешкання та вручити ключі прибув голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, а також Олександр Андріанов та виконавчий директор БФ «Волинь-2014» Володимир Кривович.

Власник нової квартири Сергій Шапошнік подякував представникам влади та громадськості за проявлену увагу і турботу.

Довідково.

Сергій Шапошнік, житель Луцького району, у червні 2014 року пішов служити добровольцем в полк патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС України в Дніпропетровській області молодшим сержантом міліції.

В період з 17 по 30 серпня 2014 року безпосередньо брав участь в Антитерористичній операції у місті Маріуполь Донецької області. Після передислокації батальйону був направлений до міста Іловайськ для проведення контррозвідувальних дій. Під час виходу з оточення з міста Іловайськ 28 серпня 2014 року попав в полон, з якого був звільнений за сприяння Червоного хреста.

У зв’язку з важким пораненням лівої ноги був направлений в лікарню ім. Мечникова м. Дніпропетровськ. Згодом перевезений в Литву, де проходив лікування та реабілітацію протягом чотирьох місяців. В квітні 2015 року отримав статус інваліда війни. 22 жовтня 2015 року нагороджений медаллю «За військову службу України».

Залишити відповідь