Українські астрологи віщують Україні новий Майдан

Українські астрологи та віщуни розповіли, яким бачать майбутнє України.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, за їхніми прогнозами, війна ще не закінчиться, будуть перші намагання повернути Крим, нас чекає перезавантаження влади, початкові кроки до економічної стабільності – і видатна подія, яка сколихне всю Україну та об’єднає людей і прославить країну на весь світ.

Новий рік зустріли 21-го грудня в день зимового сонцестояння українські рідновіри. За словами жреця Зорєслава Фіалковського, 2016 рік має бути добрим.

“Але ми також маємо пам’ятати , що в божих сил не має інших рук, ніж людські. Від того як думають люди, як вони діють від їхніх вчинків, залежить майбутнє”, – каже жрець.

Астрологи певні – майбутнє залежить не тільки від самих людей, а й від небесних світил, які на них впливають. На думку Людмили Халанської, наступний рік буде дуже активним і кращим за 2015-й. Утім розслаблятися не радять.

Війна триватиме, але великого кровопролиття більше не буде. Уже навесні, за прогнозами астрологів, можливі перемови щодо повернення Криму Україні, а у травні слід чекати великих інвестицій.

“У нас вже явні аспекти того, що Україна матиме матеріальний добробут навіть вже цього року, але населення, народ відчує його тільки в наступному 2017 рому”, – каже астролог.

Саме 2017-й, а не 2016-й українські астрологи називають найкращим за всі роки для України. Утім біла смуга триватиме не довго. Уже після 2018 року вони прогнозують зростання невдоволення владою. 2024 рік стане переломним. Після 10-річної перерви віщуни прогнозують ще один Майдан.

“Він не буде кровопролитним, Майдан буде другої форми. У 2025 та 2026 все буде краще, а 2028 буде чудовим роком”, – каже астролог.

Медіум Максим Гордєєв пояснює – Україна наразі очищується від усього поганого. Усе, що заважатиме її процвітанню буде знищено. За його прогнозом, цей рік буде важливим для всієї країни. На зміну старим політикам прийде багато молодих із новим баченням. Буде впроваджено багато реформ.

“Цей рік буде руйнівним, до нас прийде нова влада, але ближче до 2017 року”, – каже він.

Війна ще не закінчиться – каже віщун. А українці й надалі обиратимуть шлях до європейських цінностей. Десь у середині літа на всіх чекає надзвичайна подія, якій позаздрить не тільки Європа, а й увесь світ. Що саме станеться медіум поки не знає, але каже – це об’єднає всю Україну.

“Це буде щось яскраве та незабутнє”, – додав віщун.

1 коментар

  1. тверезий сказав:

    Ідіоти ви ще циган запитайте що буде в Луцьку і в Україні……

Залишити відповідь