У центрі Луцька вже працює безплатний Wi-Fi

На Театральному майдані Луцька встановили роутер, аби лучани могли скористатися безплатним інтернетом через Wi-Fi.

Новинку презентувала начальник управління туризму та промоції міста Наталія Бунда у середу, 30 грудня.

За її словами, «зробити подарунок лучанам до Нового року» вирішили у відповідь на петицію. Отож, із 30 грудня інтернет від Datagroup працюватиме на швидкості 100 МБіт/с. До роутера одночасно можуть підключитися до 25 людей. Він розташований біля супермаркету «Театральний» на рівні третього поверху.

Логін для підключення ‒ «LUTSK», пароля немає. При підключенні користувач одразу заходить на сайт visitlutsk.com, де є актуальна інформація про життя міста. Після цього можна без проблем заходити і на інші портали, в соцмережі тощо.

За словами Бунди, вартість обладнання для точки – 13 000 гривень, а плата за місяць – 300 гривень. Поки для точки немає обмеження, але міськрада буде моніторити навантаження та може у майбутньому запровадити обмеження, аби ніхто на довго не перевантажував мережу завантаженням великих об’ємів інформації.

Також точки у 2016 році планують встановити на Замковій площі та на площі Братський міст. Міськрада збиратиме пропозиції лучан щодо й інших точок у місті, де варто було би поставити роутери.

4 коментарі

 1. Лебединський Андрій сказав:

  13 тисяч? За що такі кошти?
  і абонплата звідки взята? 300 грн за місяць

 2. лучанка сказав:

  А Сквер Зоряний де глобус з містами побратимами. Там колись Київстар мав поставити за рекламу на лавках. Збрехали і втікли.

 3. за 13к 25 людей сказав:

  за 13 000 iнтернет на 25 людей? будь ласка позбавте нас таких iнiцiтив

 4. spectator сказав:

  Така точка доступу стільки не вартує! https://store.ubnt.com/unifi/unifi-ap-outdoor-plus.html Ну хай 200 доларів в нас….та і прикріпити двома стяжками – це не кілька тисяч.

Залишити відповідь