Діти та олів’є: як святкуватимуть Новий рік волинські політики

Волинські політики розповіли, як святкуватимуть Новий рік.

Про це повідомляє Таблоїд Волині.

Відомі волиняни розповіли про традиції святкування новорічних свят та зізналися з ким зустрічатимуть 2016-й і чи вірять у прикмету «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш».

Депутатка облради від «УКРОПу» Ірина Констанкевич хотіла би вірити у цю прикмету. «Я, насправді, не відстежувала, як воно підтверджується життям. Минулий новий рік святкувала сімейно, з дітьми. Націлені були на працю… Цей Новий рік плануємо зустріти аналогічно, – розповідає жінка. – Традиційно, гуртуємося родиною і те сімейне тепло, яке у нас є, підтримує і допомагає в житті. «Олів’є» не готую, надаю перевагу якимось легшим стравам».

_konstankevych

Ще один «укропівець» Олександр Омельчук Новий рік традиційно святкуватиме у колі сім’ї. «У мене троє діток, тож головне покласти подаруночки під ялинку. Де проведемо новорічні свята наразі не знаю. Ціни піднялися і питання, чи кудись поїдемо, будемо вирішувати безпосередньо під час дитячих зимових канікул. Так як діти ще маленькі, то традиції святкування у нашій сім’ї лише зароджуються і формуються, – розповідає депутат. – Ми з дружиною ведемо здоровий спосіб життя: не вживаємо алкоголю, не палимо, спортом займаємося. Тож святкуємо запалюванням бенгальських вогнів і новорічних гірлянд. Діти з нетерпінням очікують салютів. Що ж до страв, то без традиційного олів’є напевно не обійдеться, бо діти його дуже люблять».

_omelyanov

Представник «Радикальної Партії Олега Ляшка» Анатолій Грицюк теж зустрічатиме 2016-й у колі родини. «У мене три дочки, три зятя, п’ятеро внуків, – хвалиться чоловік. – Традиційно збираємося всі разом. Згідний із тим, що як новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Звісно, бувають якісь маленькі нюанси, але зустрівши новорічну ніч у дружній сімейній атмосфері, добро супроводжуватиме увесь рік. Щодо новорічного столу, то «коронною стравою» у нас є запечена курка або качка. Інколи однією не обходиться, так як родина велика. «Олів’є» теж готуємо обов’язково».

img_2464

Головний тренер луцької «Волині», «укропівець» Віталій Кварцяний традиції святкування Нового року підтримує вже більше сорока років. «Новорічні свята зустрічаю з сином, внуками, дружиною − з сім’єю. Цей рік − не виняток, – стверджує чоловік. – Коронною стравою, як і у всіх людей, є «Олів’є», приготоване дружиною. Але я їй теж допомагаю − нарізаю інгредієнти. Погоджуюся з тим, що проведеш Новий рік так, як його зустрінеш. Попередні зустрічали і проводили добре, то й цей, сподіваюся, буде так само!»

_kvarcyanyy

Ще один «укропівець» Сергій Леонтьєв серйозно замислився над запитанням про традиції святкування Нового року, адже 2015 рік підприємець, за його словами, зустрів на півдні Індії, у штаті Тамілнад, а планів на цьогорічне святкування іще не має. Каже, що ліпше просто «сісти у літак і полетіти, куди душі забажається». Із товариством, у якому зустрічатиме рік прийдешній, чоловік теж не визначився − у всьому полюбляє спонтанність. А ось із поширеним твердженням, що «як Новий рік зустрінеш, так і проведеш», не погоджується. Каже, що все це не правда і це придумано. Більше значення має те, із якими думками, почуттями і молитвами проведеш перший день нового року − якщо із вдячністю та позитивом, то це гарантія успіху.

img_2451

Представник ВО «Батьківщина» у міській раді Андрій Козюра вважає, що не важливо, як зустрічати Новий рік і від цього зовсім не залежить його подальша доля. «Основне – запрограмовувати себе на позитив, реалізацію планів, які вибудував. Все це залежить лише від людини», – каже депутат. Минулий рік він зустрічав у дружньому колі, а цей зустрічатиме у сімейній атмосфері.

img_2391

Депутат Луцькради від «Солідарності» Євгеній Ткачук часто на святкування Нового року запрошує друзів та кумів. «В цьому році святкуватиму з синами, дружиною та невісткою вдома», – розповідає чоловік. 2015-й рік депутат зустрів у дружньому колі за містом, а прикмету про святкування Нового року вважає всього лише гарною приказкою.

img_2397

«Батьківщинівець» Григорій Пустовіт ніколи не пов’язував зустріч Нового року з його подальшим перебігом. 2016-й рій депутат зустрічатиме у колі родини. Особливо чекає приїзду сина з невісткою та 3-річною внучкою Настею. Дідусь запланував для маленької цілу новорічну програму, включно з головною  ялинкою та ляльковим театром. «До кожного свята треба готуватися й проводити його якомога змістовніше», – вважає Григорій Пустовіт.

img_2404

Представник «Солідарності» у міськраді та майданівець Артем Запотоцький вже десять років святкує Новий рік у сімейному колі й цього року традиції не зраджуватиме. А от новорічну прикмету вважає просто гарною приказкою, яка не має за собою жодного підґрунтя. «Чим старші ми стаємо, тим менше у нас вимог до святкування», – каже чоловік. У його родині є особлива традиція на перший день нового року: першого січня в гості заходить багато родичів та кумів.

img_2406

Представник «УКРОПу» у міській раді Микола Дендіберін каже, що Новий рік – чудова нагода проаналізувати прожиті 12 місяців, подумавши, чого ти досягнув і чи багато трудився, що зробив для людей. «З такою нотою треба піднімати келих шампанського й зустрічати 2016 рік. А він буде набагато важчий, аніж 2015-й, але треба бути оптимістом, не здаватися йти вперед і тоді буде все добре», – каже депутат. Новий рік він зустрічатиме у родинному колі.

img_2414

Секретар міської ради Юлія Вусенко каже, що на новорічні свята її родина дуже любить подорожувати, однак останнім часом така нагода випадає не часто. «Для мене важливіше не «як зустрінеш», а «з ким зустрінеш», тому для мене важливо в це свято бути з чоловіком, дітьми й батьками», – каже жінка. Також секретар міськради зізналася, що готує до новорічного столу «Олів’є», хоча й вважає, що ця страва вже «віджила своє» і є вже більш повсякденною, аніж святковою.

_vusenko

Міський голова Микола Романюк це свято вже протягом багатьох років святкує з родиною і цей рік не стане винятком. На святковому столі мера також буде «Олів’є», а от щодо прикмети посадовець каже, що вона збувається, але не завжди.

img_2433

Голова обласної ради Ігор Палиця традиційно зустрічатиме Новий рік разом з родиною й сподівається, що він стане кращим за попередній. Що стоятиме на святковому столі політик не знає, однак точно впевнений щодо салату «Олів’є».

_mg_4398

Залишити відповідь