У Луцьку – фотовиставка про війну очима дітей

У Луцьку у вільному просторі «Innerspace» відбулося відкриття фотовиставки «ATO Generation: Україна очима дітей воїнів АТО». Більшість ідей сюжетів на світлинах належить дітям учасників АТО.

Дійство відбулося 29 грудня.

«У жовтні у нас розпочався проект,  спрямований на психологічну допомогу дітям, чиї батьки бути в АТО. Ми зібрали їх, поїхали у Кам’янець-Подільський і там провели чудовий тиждень, де отримали напрацювання, яким чином ці діти бачать Україну. Частина  образів, які зараз представлені, придумані ними», – розповіла волонтер Юлія Євпак.

Вона подякувала усім, хто долучився до створення образів, зокрема дітям учасників АТО.

«Від нас усіх вам велике спасибі за те, що нас зібрали та звозили, показали Кам’янець-Подільський. Ми настільки переповнені емоціями, що  у мене  не вистачає слів. Це було дуже круто», – зазначила школярка Юлія Якимчук, батько якої воював на Сході України.

Вона розповіла, що коли волонтери запропонували зробити фотопроект, то дітей дуже зацікавила така можливість – кожен пропонував ідеї. У результаті частину з них волонтери втілили у фотопроекті.

У рамках поїздки волонтерам вдалося за грандові кошти міжнародного фонду «Відродження» дати можливість відпочити 25 дітям учасників АТО з Луцька, Луцького та Маневицького районів. У рамках реабілітації діти мали можливість відвідувати екскурсії, майстер-класи тощо.

Виставку у вільному просторі можна побачити до 9 січня, згодом волонтери демонструватимуть її в іншому закладі. Волонтери запланували ще одну виставку, на якій представлять світлини дітей учасників АТО з короткими історіями про їх відношення до війни. Проте поки з остаточною датою виставки не визначилися.

Залишити відповідь