Волинський військовий судиться з Міноборони за підробку контракту

Суд ухвалив долучити третім відповідачем оперативне командування «Захід» у справі щодо позову про визнання недійсним контракту з військовослужбовцем.

Судове засідання за позовом Олександра Ковальчука до Міністерства оборони відбулося сьогодні, 28 грудня, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, боєць переконує, що контракт на проходження військової служби за його підписом – підроблений.

Хлопця, який вирішив стати на захист рідної землі і якого з військкомату направили як мобілізованого в новостворений батальйон територіальної оборони «Волинь», без його відома записали в контрактну службу. Через цей обман, вчинений невідомими особами, Олександр не може демобілізуватися.

Підтримати Олександра прийшло більше десятка його побратимів. На судове засідання окрім позивача Олександр Ковальчук і його адвоката прибув і представник одного з відповідачів, а саме в/ч 0116. Представник від Міноборони на засідання не з’явився і надіслав клопотання про перенесення засідання. Але сторони і суд вирішили, що почати розгляд можна без представника Міноборони.

Згодом судді зачитали нове клопотання від Міністерства оборони, яке попросило долучити одним з відповідачів оперативне командування «Захід» (раніше – ОК «Північ»). Адже саме командиром військ ОК «Північ» сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенантом Колесником був підписаний контракт на проходження служби.

Усі сторони судового процесу погодилися, що залучити третім відповідачем представників командування буде справедливо.

Зрештою, після перерви, колегія суддів вирішила перенести засідання на 10:00 годину 4 січня і повідомити про це ОК «Захід».

Залишити відповідь