Смерть на підприємстві в Ківерцях: подробиці

18-го грудня у Ківерцях на одному із приватних підприємств, яке займається випалюванням деревного вугілля, трапилася трагедія.

Під час роботи вибухнув котел, ‒ пише ВолиньPost.

38-річному кочегару, який в цей час знаходився поблизу, шматком котла відірвало голову.

«Відбувся вибух печі для випалювання деревного вугілля. У приватного підприємця в Ківерцях. Створена управлінням Держпраці у Волинській області комісія для проведення спеціального розслідування. Сьогодні комісія почала працювати. Поки що ніяких попередніх висновків немає. Будуть, скоріше за все, призначені певні експертизи, і тоді вже, за результатами роботи комісії, можна буде зробити висновки щодо причин нещасного випадку», ‒ розповідає начальник відділу організації державного нагляду управління охороною праці та розслідування нещасних випадків ТУ Держгірпромнагляду Волині Ярослав Головка. «Працівник був оформлений і працював офіційно. За 11 років подібних випадків не було», ‒ додає він.

Скоріш за все, трагедія трапилася через те, що були порушені правила експлуатації обладнання, адже виготовлення деревного вугілля ‒ максимально безпечний процес. Тож, вважають, в певний момент працівник не відкрив потрібний кран, від чого котел перегрівся.

Керівник підприємства від коментарів відмовився та на територію журналістів не пустив. Тим часом у ківерцівському відділенні поліції розповідають, що про трагедію повідомив саме очільник підприємства. За словами правоохоронців, вони вже розпочали кримінальне провадження.

 

Залишити відповідь