Піймали – це грубо сказано, – Гунчик про скандал із радником

Волинський губернатор Володимир Гунчик прокоментував відео, на якому радника голови Волинської ОДА спіймали напідпитку за кермом.

Про це пише ВолиньPost.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що радника голови Волинської ОДА Андрія Харламповича впіймали нетверезого за кермом.

Володимира Гунчика запитали, чи бачив він відео, де піймали Андрія Харламповича напідпитку за кермом автомобіля, і як він може прокоментувати цей інцидент.

“Піймали – це ще так, грубо сказано. Я знаю всю цю ситуацію, яка вибудована, і я вважаю, що є відповідні допущені порушення з боку Андрія Харламповича. Але якщо ви дивилися вирізане відео, я бачив інше, повне. Тоді виникає питання: навіщо ви (волинські ЗМІ,- ред.) показали в ефірі вирізане відео? Це хтось вирішив зробити купюри і показати, от який радник голови адміністрації. Там ситуація зовсім інша. По-перше, його запросили прямо з дому (на перевірку процесу будівництва дитсадка, – ред.), по-друге, запросили з підготовленими відповідними звинуваченнями. Він розгубився. Єдина його помилка – він мав спочатку спокійно ввійти в русло розмови. Я в цьому питанні не драматизую. В мене відбулася з Андрієм серйозна розмова”, – зазначив Гунчик.

Залишити відповідь