Луцькі школярі передали на передову «новорічний настрій»

Школярі Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького прикрасили для військових на передову 25 ялинок. Вже у неділю частину із них доставлять на передову волонтери обласного Центру допомоги учасникам АТО.

Діти прикрасили ялинки цурками, саморобними іграшками з паперу та фетру а також домашньою випічкою. Окрім того, солдатам передадуть листи та новорічні свічки.

Керівник обласного Центру допомоги учасникам АТО Олексій Кушнєр розповів, що Центр спільно з «Автомайданом України. Луцьк» та «ВолиньSOS» проводять акцію «Подаруй бійцю свято», тож ялинки уже в неділю повезуть бійцям на передову.

«Ця підтримка дуже важлива, бо це не зайве нагадування, для чого ми там», – сказав Кушнєр. Тож хлопцям відвезуть 10 ялинок.

«Наближаються новорічні свята і ми теж хочемо, щоб воїни їх радісно зустріли», – розповіла учениця 5(9) класу Анна Степанюк. Прикраси у вигляді янголів придбав класний керівник, а діти власноруч їх розфарфарбували.

«»Іграшки на ялинки виготовляли діти. Долучитися могли усі, починаючи від 5-го класу», – додала учениця 5(9) класу Юлія Демчук

Дівчата кажуть, що та відчувають важливість підтримки воїнів. «Ми сподіваємося, що ці ялинки подарують їм душевне тепло», – вважають діти.

Частину ялинок відправлять адресно для батьків школярів, які зараз знаходяться в АТО. Одну ялинку відправлять і для вчителя школи, який зараз знаходиться у Слов’янську.

як PC230141 PC230138дд

 

Залишити відповідь