На Волині збирали подарунки для онкохворої малечі

П’ятий рік поспіль Волинська єпархія УПЦ КП провела доброчинну акцію «Подаруй мрію!», спрямовану на допомогу хворим, які лікуються в онкогематологічному центрі обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Про це повідомили у Волинській єпархії УПЦ КП.

Однак мета акції – не подарувати вчергове подарунок, а виконати мрію дитини, яка перебуває між життям і смертю, показати віру їхнім батькам через людей, яким не байдужа їхня дитина, через святого угодника Божого святителя Миколая Чудотворця, який творить дива.

За словами організатора акції Валерії Лесюк, хоча мрії дітей більш побутові, матеріальні, але дороговартісні. Серед них є і гаджети, і електромобіль, і іграшки. Не можна підсумувати, яку суму було витрачено, аби закупити всі ці речі. Бо ж єпархіальний відділ був лише організатором, а виконавцями були звичайні милосердні люди, які відгукнулися на прохання допомогти реалізувати бажання дітей. Є й такі, які декілька років поспіль беруть участь в цій акції. Жоден з цих благодійників не хоче афішувати себе.

«Ніколи ми не фотографували, як передаються подарунки. Їх для дітей отримують батьки і кладуть під подушку», – зазначає матушка Валерія.

Залишити відповідь