День святого Миколая в Луцьку: «особливим» дітям привезуть дарунки

Вже традиційно у день Святого Миколи Чудотворця, який є покровителем нашого міста, біля пам’ятника Святому Миколаю відбулася акція «Миколай пам’ятає про всіх».

19 грудня тут зібралися діти з особливими потребами, діти учасників АТО, працівники виконавчих органів міської ради, громадськість, – повідомили у прес-службі мерії.

Вихованці Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена виконали літературно-музичну композицію, приурочену Чудотворцю Миколаю.

Луцький міський голова Микола Романюк привітав присутніх зі святом.

Романюк подякував усім, хто, наслідуючи приклад Святого Миколая, долучається до організації благодійних заходів. Адже саме за ініціативи члена виконавчого комітету міської ради, голови громадської організації «Волинська асоціація перевізників таксі» Сергія Романчука водії служб таксі міста безкоштовно разом з волонтерами сьогодні відвезуть подарунки 98 дітям, які за станом здоров’я не змогли прийти на свято до пам’ятника Святому Миколаю.

“Тож щиро дякую усім організаторам цієї доброї справи. Хай Святий Миколай дарує дітям здоров’я, бажаю щоб вони видужали і наступного року могли бути поруч із вами, співати, танцювати. А ми, дорослі, зробимо усе, щоб був мир, щоб у нашому місті усе було добре”, – акцентував міський голова.

1 коментар

  1. андрій сказав:

    та які діти з особливими потребами????????? з нашим урядом і його комунальним террором і економічним геноцидом вже всі діти з потребами ….бо батьки невзмозі наромально жити , а виживають !

Залишити відповідь