На культурні заходи у Луцьку наступного року виділять майже мільйон

У рамках Програми Програму фінансування культурно-мистецьких та культурологічних заходів у Луцьку на 2016 рік з бюджету міста планують виділити 930 тисяч гривень.

Про це повідомили 16 грудня підчас засідання постійно комісії міської ради з питань Постійна комісія міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Про Програму фінансування культурно-мистецьких та культурологічних заходів у Луцьку на 2016 рік доповідала начальник управління культури Тетяна Гнатів. Вона розповіла, що 930 тисяч виділять на відзначення державних та професійні свята, заходи патріотичного спрямування, підтримка обдарованих дітей, та організацію їх дозвілля тощо.

До дня міста і Незалежності виділять кошти на проведення заходів у різних мікрорайонах міста, а також встановлення сцени. Голова комісії депутат луцької міської ради Павло Данильчук зазначив, що святкування «не несуть ніякого смислового навантаження».

Проте Гнатів повідомила, що з часу агресії на Сході зменшили кількість розважальних заходів натомість сконцентрувалися на заходах патріотичного спрямування.

Залишити відповідь