Волинські школярі – у числі лідерів зі знання української

Аналітичний центр “CEDOS” представив шкільну карту України, де проаналізовано ряд освітніх показників. Волинь – у числі лідерів за результатами ЗНО з української мови.

Карта являє собою інструмент для аналізу середньої освіти, – пише Слово Волині з посиланням на Українську правда.

База дозволяє наочно оцінити стан речей зі школами в усій країні, побачити регіональні відмінності та основні тенденції. Дані, забрані на карті, дають уявлення про кількість, розмір та фінансування міських і сільських шкіл, видатки на їх утримання, кількість учнів на одного вчителя, рівень проходження та результати ЗНО.

Зокрема, обравши вкладку “Кількість шкіл на 100 тис. населення” можна дізнатися про кількість навчальних закладів по областях і районах. Для цього достатньо відфільтрувати “по районах” та “по областях”.

За фільтром “Кількість учнів на школу” можна побачити, в якій області чи районі найбліше/найменше дітей припадає на одну школу.

Крім того, можна подивитися, в якій області найбільше вчителів доводиться на одну школу. Найбільше у Київській, Івано-Франківській та Донецькій області.

Ще тут можна спостерігати за результатами ЗНО з української мови. Так, найгірше його склали в Закарпатській, Одеській, Миколаївській, Херсонській та Кіровоградській областях. Найкраще – у Львівській, Волинській, Івано-Франківській, Тернопільській, Черкаській та у Києві.

у6 у5 у4 у3 у2 у1

Залишити відповідь