Порошенко, Яценюк і Гройсман звернулися до українців

Питання про відставку прем’єр-міністра Арсенія Яценюка не перебуває на порядку денному, оскільки Україні “необхідні єдність, взаємна підтримка і спільна подальша робота президента, Верховної Ради та уряду”.
Про це йдеться у спільній заяві президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та голови Верховної Ради Володимира Гройсмана, – пише ТСН.ua.

Очільники трьох гілок української влади закликали політиків понад усе поставити інтереси України, вгамувати політичні пристрасті і “показати політичну культуру, гідну європейської країни”.

“Ми засуджуємо істеричну антивладну, антиурядову та антидержавну кампанію, організовану корумпованими олігархами. Також, ми вважаємо неприйнятними будь-які форми взаємопоборювання всередині парламентської коаліції як такі, що “ллють воду на млин” ворогів української державності та демократії”, – йдеться у зверненні.

Порошенко, Яценюк і Гройсман запевняють, що вони єдині у баченні стратегії розвитку держави.

“Коаліційна угода закріплює план конкретних кроків щодо її реалізації. Дискусії мають стосуватися оптимальних шляхів утілення цього плану”, – заявляють вони.

Серед першочергових завдань найближчих тижнів керівники української держави називають посилення боєздатності Збройних Сил України, ухвалення змін до податкового законодавства, прийняття закону про державний бюджет України на 2016 рік.

Окрім того, Порошенко, Яценюк і Гройсман будуть працювати над рішеннями, які забезпечать продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Також обіцяють підтримку кроків уряду та Національного банку з економічної стабілізації та оздоровлення фінансово-банківського сектору.

Серед основних завдань української влади – завершення процедури внесення поправок до Конституції України щодо децентралізації та внесення змін до Конституції України в частині судової реформи.

Політики нагадали, що для ухвалення критично важливих для України рішень у четвер, 17 грудня, має відбутися позачергове засідання Верховної Ради України.

Залишити відповідь