На Волині працюють 4 сервісні центри МВС

У Ковелі, Камені-Каширському, Горохові та Луцьку розпочали роботу оновлені сервісні центри МВС.

Про це розповів виконувач обов’язків регіонального сервісного центру у Волинській області Юрій Віскунов під час прес-конференції у вівторок, 15 грудня.

За його словами, центри працюватимуть за принципом єдиного вікна. Тобто звернутися у Волинський центр можуть навіть жителі інших областей. Тут надають послуги із оформлення купівлі-продажу автомобілів, реєстрації автомобілів, проводять екзамени на отримання водійських прав, видачу дозволів на перевезення небезпечних вантажів (бензовози тощо), видають індивідуальні номерні знаки тощо.

«Бичем» колишніх міжрайонних реєстраційно-екзаменаційних відділів Віскунов називає «рішал», які організовували там різні «схеми». Нині ж їх фактично усунули із сервісних центрів, бо відсутні підстави для корупційної діяльності. Нині ж потрібно заплатити лише 497 гривень 15 копійок за оформлення договору купівлі продажу без додаткових довідок, через які могли виникати «схеми». Все це триває близько 20 хвилин. Для цього обидві сторони мають підписати договір у присутності адміністратора.

Також пропонують надання послуг експерта, які коштують близько 200 гривень. Як пояснив Віскунов, експерти, що працюють в сервісному центрі, допомагають людям оцінити вартість та якість автомобіля. Адже за 2015 рік виявили 6 «перебитих» автомобілів. Також старі машини можуть бути «варені», тобто покупець може не до кінця усвідомлювати, скільки реально коштує автомобіль, який йому пропонують. Проте від послуг експерта можна відмовитися, якщо продавець і покупець хочуть цього.

Таким чином вже оформили близько 700 договорів.

Незабаром у сервісні центри можуть відкрити сайт, а також набрати на конкурсній основі додаткових працівників для поповнення штату, – каже Юрій Віскунов.

Зразок договору купівлі-продажу автомобіля

Зразок договору купівлі-продажу транспортного засобу

Залишити відповідь