Ковель: рецидивіста увосьме запроторили до в’язниці

У Ковелі злодій-рецидивіст, який вже має 7 судимостей, скоїв низку розбійних нападів. Окрім пограбувань чоловік не гребував бити жертв. За вироком суду злочинець отримав 7, 2 роки позбавлення волі.

Про це повідомляє “Під прицілом”.

Зокрема, в серпні зловмисник напав на перехожу жінку, вдарив її в обличчя та викрав мобільний телефон.

Через кілька годин зловмисник пограбував ще одну жінку – різко зірвав з її шиї золотий ланцюжок. Згодом дружина нападника здала прикрасу в ломбард.

І вже за тиждень злочинець скоїв новий напад. В продуктовому магазині він помітив двох чоловіків, які щось купували – один з них розплачувався банківською карткою. Хуліган запам’ятав пін-код картки, який покупець вводив на терміналі, а потім прослідкував за ними, щоб викрасти картку. Коли чоловіки дійшли до неосвітлюваної частини вулиці, нападник вдарив одного з них так сильно, що той відразу впав, а іншого він повалив на землю та ще й притис рукою, аби той не пручався. Тож другою рукою він обнишпорив кишені жертви, з яких дістав мобільний телефон, гроші та цигарки.

Тієї ж ночі злочинець пограбував ще одного перехожого, в якого викрав годинник, срібний ланцюжок, гроші та мобільний телефон.

Відтак, за орієнтуванням скаржників поліцейські почали шукати підозрюваного та передали цю інформацію своїм колегам. І вже за кілька годин зловмисника затримали на місцевій автостанції, де він з дружиною чекав на автобус. Проте поїхав обвинувачений не в заплановану подорож, а у відділення поліції.

За фактом серії нападів правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею розбій.

В суді злочинець визнав себе винним лише у кількох епізодах. Проте прокуратура повністю довела причетність чоловіка до всіх вищезазначених злочинів. Відтак Ковельський міськрайонний суд засудив серійного нападника до 7 років і 2 місяців позбавлення волі.

Залишити відповідь