У Луцьку шукають свідків аварії, винуватці якої втекли з місця події

У Луцьку сталася ДТП, під час якої постраждав 21-річний хлопець.

Через соцмережі шукають очевидців трагічного інциденту. Так, Вадим Розовик пише у Facebook:

Шановні учасники спільноти, звертаюсь до Вас з величезним проханням. Сьогодні вночі, близько 22 год. в районі Киівського майдану, сталася жахлива ДТП.

Автомобіль Ауді А4 зеленого кольору, номерний знак НВ 512 (здається литовської реєстрації) збив юнака, який зараз знаходиться в край важкому стані в реанімації Луцької міської лікарні.

Потрібна будь яка інформація про власників автомобіля, або про юнаків, які у ньому перебували на час ДТП. З місця аварії ВОНИ ВТЕКЛИ. Цей автомобіль не перший раз “форсажить” вулицями нашого міста. Досить часто він був помічений біля НК “Голлівуд”, у с. ПІДГАЙЦІ, ймовірно, що це може бути місце проживання.

Зараз лікарі борються за життя 21 річного хлопця і лише чудо може його врятувати, а я хочу лише одного, щоб винуватець відповів за свій вчинок. Хто щось знає або володіє інформацією, телефонуйте на номер 0509749779 або 0955460914, або повідомлення в ЛС.

П.С. також потрібно багато крові, тому запрошую усіх небайдужих прийти на пр. Волі у станцію переливання крові і здати кров на ім’я Гапич Михайло.

Залишити відповідь