У Луцьку зібрали 7 тисяч для поранених вояків

У Луцьку відбувся благодійний концерт «Збережемо вояку здоров’я», організований Братством Андрія Первозваного. Кошти, зібрані під час вечора, а також гроші, які братство зібрало раніше, передадуть у Луцький військовий госпіталь. Таким чином, на ліки для військових передадуть 7 тисяч гривень.

Захід відбувся 13 грудня.

Гості концерту мали можливість прослухати народних та повстанських пісень.

«Давайте ми будемо разом, бо тільки так ми можемо допомогти нашій Україні перемогти цього страшного ворога», – закликав голова Волинського обласного крайового братства  апостола Андрія Первозваного Андрій Бондарчук. Він подякував матерям за сміливих синів. На свято завітали студенти військового ліцею. Бондарчук відзначив, що студенти ліцею часто долучаються до заходів та допомагають збирати кошти.

Завершив вечір хор ветеранів піснею «Боже, великий, єдиний».

На заході вдалося зібрати 4000 гривень. Ці кошти підуть на придбанні ліків на потреби військового госпіталю.«Це кошти як надійшли від щирої душі, від серця. Тому мені хочеться низько вклонитися усім вам, і тим кого немає зараз тут. За скромний внесок. Це кошти, які чимось допоможуть»,- додав Бондарчук.

Також він розповів, що для госпіталя кошти збирали й раніше – на сесіях міської та обласної рад, у церкві тощо. Тож вдалося акумулювати 7010 гривень, які і передадуть у госпіталь.

K1024_DSC_0331 K1024_DSC_0311 K1024_DSC_0321 K1024_DSC_0325

Залишити відповідь