До Луцька привезуть Вифлеємський Вогонь Миру

Луцькі пластуни одні з перших в Україні отримають Вифлеємський Вогонь Миру та розвезуть по районах області.

Про це повідомили у луцькому осередку НСОУ Пласт.

Щороку відбувається урочиста передача Вогню спільно з польськими харцерами на кордоні Устилуг-Зосин. Цього року луцькі пластуни перші в Україні отримають Вифлеємський вогонь Миру та розвезуть по районах області.

Передача Вифлеємського вогню миру прихожанам римо-католицького Кафедрального Костелу св. Петра і Павла відбудеться у неділю 20 грудня об 11 годині, передача Вогню в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі – 27 грудня об 11 годині, передача лучанам – 3 січня на Театральному майдані.

Цьогоріч в Україні передача Вогню Миру відбуватиметься вже традиційно у більшості обласних та районних центрах, в лікарнях та церквах, пологових будинках та сиротинцях.

Після розгортання військових дій на території України, тема миру набула особливої актуальності. Саме тому Світло миру та добра засвітить зокрема і на Східній Україні, у місцях найбільшої тривоги та напруження: там, де миру справді недостатньо.

“Незважаючи на жорстоку реальність, холодні окопи та відчужені позиції, українські військовослужбовці матимуть змогу відчути домашній затишок, тепло, яке випромінюється з місця народження Ісуса, спокій та впевненість, оскільки пластуни вже готують візит на лінію фронту – місця, де захисники нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради нашого майбутнього у незалежній та вільній країні”, – розповідає прес-секретар Пласту Олег Вдов’як

Упродовж заходів у кожному населеному пункті відбуватимуться збори коштів, які пластуни передадуть у фонди допомогти українським солдатам на Сході.

“Ми віримо, що цей символічний вогонь дійсно несе любов, добро та мир там, де з’являється. Тому й беремо на себе таку відповідальну місію – його поширення”, – зазначила напередодні координатор передачі Вогню в Україні Марія Павлюк.

Цю передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започатковано в Австрії, проте завдяки пластунам традиція була запроваджена і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, хто чекає світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із Заходу на Схід, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

b7598dcb95feae6932f6b527142db0d4_0

Залишити відповідь