У Луцьку викрили шахраїв із лізингових компаній

У Луцьку розслідують кримінальні провадження за фактами шахрайських дій з боку представників лізингових компаній під час укладання з фізичними особами договорів фінансового лізингу.

Про це повідомила прокуратура області.

Правоохоронці встановила, що працівники лізингових компаній, повідомляючи, у тому числі через мережу Інтернет, потенційним клієнтам неправдиву інформацію про небувало низьку вартість сільськогосподарської техніки, спонукали громадян до укладення фіктивних договорів фінансового лізингу та необхідності перерахування грошових коштів в якості авансу. Після цього зловмисники підробляли договори, змінюючи вартість транспортних засобів.

Громадяни ж, перерахувавши на рахунки компаній гроші, техніки так і не дочекалися.

Під час досудового розслідування силовики провели обшуки в приміщеннях лізингових компаній, вилучили бланки фіктивних договорів фінансового лізингу, печатки, інші документи компаній та відповідне обладнання, за допомогою якого вчинялися шахрайські дії.

З’ясувалося, що жертвами шахраїв стали не лиш волиняни, а й мешканці інших регіонів України. Не всі вони звернулися у правоохоронні органи, аби повідомити про вчинене щодо них кримінальне правопорушення.

Відтак, прокуратура Луцька звертається до громадян із проханням повідомити про відомі їм факти шахрайських дій, вчинених працівниками лізингових компаній. Громадян же, які мають намір укласти договір фінансового лізингу, прокурори просять бути обачними, аби не стати жертвою шахраїв.

У кримінальному провадженні ж триває досудове розслідування.

Залишити відповідь