Публічне обговорення бюджету Волині: по-новому і не без совка

У Луцьку вперше провели публічне обговорення проекту бюджету Волинської області.

Захід влаштували 8 грудня в драмтеатрі.

Участь в обговоренні взяла владна верхівка області, депутати різних рівнів, чиновники та представники місцевих громад – голови міст, селищ та сіл.Зал був повний.

Захід відбувся традиційно для подібних зібрань, тому моментами був схожий на збори часів СРСР. Довго виступали з промовами, де називали багато цифр та фактів, голова ОДА Володимир Гунчик, голова облради Ігор Палиця, начальнику департаменту фінансів Ігор Никитюк, який власне відповідає за проект головного фінансового документу регіону. Чогось новаційного або незвичайного вони не запропонували.

Хоча й виступаючих виділився Палиця, який запропонував створити можливість для жителів області писати про проблеми на сайті облради, а раніше говорив про необхідність скасування Програми підтримки медіа на 2014-2020 роки. Також Палиця декларував бажання максимально радитися з волинянами при формуванні бюджету.

Цікаво, що під час дійства відбувся фуршет, де пригощали напоями та солодощами. Не було цього разу й охорони, яка перед сесію облради перевіряла металодетекторами людей.

З проектом бюджету можна ознайомитися тут.

Наш фотограф Павло Березюк ділиться враженнями від побаченого.

 

 

Залишити відповідь