Влада Волині планує витратити на медіа більше 8 мільйонів

На розвиток мас-медіа Волинської області та реалізацію інформаційної політики у облдержадміністрації та облраді планують виділити 8 271 тисячу гривень за 2016-2020 роки.

Про це йдеться у проекті програми розвитку медіа-простору Волині та реалізації державної інформаційної політики, який оприлюднили на сайті облради.

Так, цього року в рамках програми гроші планують виділяти на такі заходи:

На організацію інтерв’ю, «круглих столів», «гарячих ліній», прес-конференцій, брифінгів за участю представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування як основних носіїв офіційної інформації – 7 тисяч гривень.

На висвітлення діяльності органів влади – для обласної ради та відділу інформаційної політики ОДА по 2 мільйони 750 тисяч гривень. Ці кошти в ОДА планують витрачати на розміщення публікацій у друкованих виданнях, сюжетів, передач, програм – у теле- та радіофірі, аби забезпечити «максимальне інформування громади краю за посередництвом ЗМІ про соціально-економічний та суспільно-політичний розвиток області, результати впровадження реформ, дій представників влади та місцевого самоврядування в контексті реалізації державної політики».

На придбання газетного паперу, оплату послуг друку редакцією газети «Волинь-нова» та «виконання норми закону щодо забезпечення фінансової підтримки з чітким цільовим призначенням друкованим виданням» планують виділити 1 мільйон гривень.

На «проведення заходів (нарад, семінарів, зустрічей), спрямованих на повне виконання зобов’язань кожного із співзасновників друкованого ЗМІ, засновниками та співзасновниками котрих є місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування» – 7 тисяч гривень.

На передплата обласних та всеукраїнських видань, що видаються на території області – 55 тисяч гривень.

На проведення раз у квартал семінарів для творчих працівників до 3-х десятків редакцій, підвищення фахової майстерності журналістів та проведення громадських обговорень актуальних медіа-питань – 730 тисяч гривень.

На проведення раз у квартал навчальних семінарів для чиновників та підвищення рівня кваліфікації працівників райдержадміністрацій, які займаються комунікаціями – 7 тисяч гривень.

1 коментар

  1. lutsk сказав:

    Спочатку старих пердунів і іх коханок розженіть. А взагалі вас ніхто не дивився не читав і не буде

Залишити відповідь