У Луцьку військових вітали із Днем Збройних сил

У Луцьку відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. На свято запросили військовослужбовців, працівників військових частин та установ Луцького гарнізону, ліцеїстів, ветеранів Збройних сил та волонтерів.

Концерт та урочисте вручення нагород і звань відбулися 4 грудня.

Присутнім у залі військовим дарували свої танці вихованці хореографічних шкіл та аматорські колективи, музику подарував військовий оркестр, народні артисти та вихованці музичних шкіл. Також представили патріотично-хореографічні постановки та вірші.

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик привітав воїнів із Днем Збройних сил України. Гунчик  нагадав, що 24 року тому Україна вперше заявила про створення власних Збройних сил, які лише сьогодні стали справжнім військом.

«Напевно одна із головних наших перемог у тому, що наші славні Збройні сили , незважаючи на те, що перед нами стоїть і у десятки разів чисельніша та оснащеніша армія загарбника, дали їм відсіч та зупинили їх, не дали можливості схилити голову неньці-Україні перед так званим Північним сусідом», – зазначив губернатор.

Тож він додав, що усі повинні шанувати молодих воїнів і офіцерів, які є майбутнім українського війська.

«Ми пишаємося вами, військовослужбовці Збройних сил, наші славні захисники Вітчизни», – підсумував губернатор.

Військовий комісар Волинського обласного військового комісаріату Роман Кулик зазначив, що День Збройних сил України почали святкувати 6 грудня 1991 року, проте справжній вік українського війська складає кілька століть.

«Коли прийшов ворог, десятки тисяч українців піднялися на захист Батьківщини. Попри фінансові іі економічні труднощі в боях за Донецький аеропорт, Дебельцеве, Маіруполь, Щастя та інших численних бойових операціях народилася нова українська армія, яка пройшла перевірку на мужність, витривалість, вірність військовій присязі та відданість державі», – сказав Кулик. Попри всі труднощі, кожен військовий розуміє своє завдання – боронити честь народу та відстоювати Батьківщину.

Тож він привітав усіх, хто боронить чи допомагає боронити Україну зі святом та подякував волонтерам, які допомагають людям у погонах, а отже дбають про обороноздатність армії і наближають спільну перемогу.

Отож, після вітальних слів, військовослужбовці отримали нагороди. Військовослужбовцям новостворених військових комісаріатів області присвоїли чергові звання працівникам військових комісаріатів області.

Звання майора отримав Павло Вознюк, Олександр Давидюк, Анатолій Осадчук, Аркадій Костоблюк. Звання капітана отримали Микола Вернадський, Василь Зікич, Юрій Крикун, Євгеній Олійник. Старшим лейтенантом став Андрій Коваленко.

Після вручення привітали ветеран військової служби Іван Бродський та учасник АТО, а нині керівник обласного Центру допомоги учасникам АТО Олексій Кушнєр.

Вони подякували військовослужбовцям та волонтерам за те, що вони вклали свої сили для спільної перемоги

«Я хочу, щоб ми жили в новій країні, бо ми гідні цього. Цього нам всім бажаю. Хай наше життя буде квітучим, щасливим, і щоб наші діти знали про війну тільки з екранів із книжок», – додав Кушнєр.

Полеглих  за  волю України вшанували хвилиною мовчання. Від учасників урочистостей поклали квіти до Меморіального комплексу «Вічна слава», Алеї почесних поховань на кладовищі у селі Гаразжджа,  до стели Героїв небесної сотні та загиблих за єдність України.

Залишити відповідь