Трасу Луцьк ‒ Львів ремонтуватимуть до наступного жовтня

На Волині запланували реалізувати проект з ремонту дороги Луцьк‒Львів, і цього року планують завершити тендерні процедури. Ремонт автомагістралі розподілять на 8 об’єктів.

Про це йшлося під час розширеного засідання Антикризового енергетичного штабу у режимі відеоселектору за участю голів райдержадміністрацій, міських, міст обласного значення, в приміщенні овального залу обласної ради сьогодні, 4-го грудня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Нагадаємо, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик зазначив, що закінчити тендерні процедури та визначити умови договору планують до завершення холодів. Розпочати роботи хочуть у 2016 році, а завершити – до жовтня 2016 року. Він наголосив, що потрібно звернути увагу на те, щоб під час виконання робіт «не кидали асфальт у воду» та окрім оновлення дорожнього покриття були зроблені з’їзди, зупинки, облаштоване освітлення.

Сьогодні, 4 грудня, начальник Служби автомобільних доріг в області Анатолій Посполітак інформував, що протяжність траси, яку хочуть відремонтувати – 60 кілометрів й її розділять на частини.

«Проект Луцьк ‒ Львів на 90% готовий до тендерних процедур. Так, по 5 лотах оголошуємо конкурс до кінця тижня, ще по трьох впродовж 10 днів. Зваживши на тенденцію в роботі, ми прогнозуємо, що до кінця 2015-го року ми проведемо усі тендерні процедури, й підготовчі роботи до реалізації проекту будуть завершені на всій протяжності – 60 кілометрів», ‒ доповів Анатолій Посполітак.

1 коментар

  1. Нач. митниці сказав:

    Вибори закінчилися – ПІШЛИ ВСІ НА…Й

Залишити відповідь