Ковель: військові отримали подяки

З нагоди Дня Збройних Сил України у військовій частині А2042 у Ковелі відбулись урочисті збори.

Привітав військових з професійним святом перший заступник міського голови Михайло Гетьман, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Багато військовослужбовців військової частини А2042 та Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату, згідно з розпорядженням міського голови, нагороджені подяками за сумлінну службу, особистий внесок у справу захисту Української держави та відстоювання миру, високі показники у професійній підготовці  та з нагоди Дня Збройних Сил України.

З 24-ою річницею Збройних Сил України привітав присутніх командир військової частини майор Роман Якимчук. Побажав колегам професійного зростання та бадьорості духу, віри у те, що Українська Армія здатна перемогти ворога та забезпечити надійну оборону Вітчизни.

Перший заступник командира військової частини Олег Коцура зачитав наказ, згідно з яким оголошено подяки чималій когорті представників особового складу військової частини.

Під час урочистостей виконувач обов’язків військового комісара Андрій Середюк вручив ковельчанам, які брали участь в антитерористичній операції, нагрудні знаки «Учасник АТО».

Залишити відповідь