Вусенко розповіла про шлях до посади секретаря Луцькради

У Юлії Вусенко було 3 конкуренти на посаду секретаря Луцької міськради.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Волинській газеті.

“Спочатку було 4 кандидатури. Про всіх не знаю, але якби моя не пройшла, то, ви розумієте, за процедурою – голосування було б за наступного претендента”, – мовила посадовець.

Пропозиція спробувати стати секретарем ради була від міського голови Миколи Романюка.

“Чесно кажучи, розуміючи, яким кількісним складом ми заходимо в міську раду, не думали, що посада секретаря може бути нашою. Але так склалося, що у раді є лише дві великі фракції, які хочуть сформувати навколо себе більшість. А посада секретаря передбачає консенсус. Я вже говорила: це має бути людина, яка з холодним серцем дивитиметься на всіх і бачитиме не політичну силу, а депутатів, які спільно працюють на громаду”, – додала Вусенко.

Окрім того, за її словами, фракція “Укропу” не відгукнулася на пропозицію про зустріч.

“Коли було голосування за мою кандидатуру, я не знала, яке політичне рішення прийме команда «УКРОПу», хоча я пропонувала, що прийду на засідання їхньої фракції, аби розказати, як бачу себе на посаді секретаря… Зустрічі не було, і голосування показало їхнє одностайне негативне рішення”, – зауважила Вусенко.

1 коментар

  1. Ліля сказав:

    Бо “Укроп” не хотів певно бачити політичну повію секретарем міськради і не хоче певно ділити майбутні “успіхи” комуняки і того зброду, що пройшов від “радикалів”, наркокартелю і БЮТу. Були і Козюри з Бондаруками – недобитки, які ще всеодно опиняться на звалищі історії з комсомольцем у Брищі

Залишити відповідь