Волинських військових нагородили

Волинських військовослужбовців нагородили орденами «За мужність» ІІІ ступеня, медалями «Захиснику Вітчизни» та відзнаками Міністерства оборони України.

Нагородження відбулося 4 грудня.

Указом Президента України за особисту мужність та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагородили волинських військових. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагородили старшого солдата запасу Андрія Мудрика, солдата запасу Олександра Пугача, молодшого сержанта запасу Миколу Тишика.

Медаллю «Захиснику Вітчизни» відзначили старшого солдата запасу Івана Поліщука, старшого сержанта запасу Володимира Стадника, старшого солдата запасу Сергія Комача, капітана запасу Тараса Гуменюка, майора запасу Олександра Наземцева, рядового запасу Андрія Заня.

Відзнакою міністерства оборони України та пам’ятним знаком нагороджено старшого солдата запасу Юрія Гурмадського, рядового запасу Вадима Назарука та солдата запасу Юрія Мазура.

Від імені військових подяку висловив Андрій Мудрик. Він подякував за допомогу облдержадміністрації, журналістам та вірянам, які молилися за бійців та митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлу.

«Ваша підтримка і молитва – це напевно один із найбільших щитів і віра, яку могла нам подарувати наше суспільство та те, що оберігало нас там»,

Також він подякував батькам, волонтерам і небайдужим, які і досі допомагають Збройним силам.

Залишити відповідь