Волинські будівельники отримали подяки за відновлення Сватового

На Волині на регіональному рівні відзначили будівельників-героїв, котрі не побоялися поїхати на схід України та допомогти у проведенні будівельно-відновлювальних робіт у домівках звичайних мешканців Сватового на Луганщині.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

Нагадаємо, 29-30 жовтня цього року у місті сталася НП: внаслідок пожежі та вибуху на складах військових боєприпасів, що розташовувались у населеному пункті.

Подяки отримали працівники декількох будівельних підприємств області, серед яких, зокрема, ТзОВ “Житлобуд-2”, ПАТ “Луцьксантехмонтаж № 536”, спільнe українсько-польськe підприємствo ТзОВ “Шинака-Україна” та ТзОВ “Луцьккомунбуд”.

За високий професіоналізм і самовіддану працю подяками голови обласної державної адміністрації нагороджено працівників зазначених вище будівельних організацій, а також водія приватного підприємця-перевізника Юрія МихайлюкаРомана Васильчука та головного спеціаліста технічного відділу управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Василя Венського, котрий власне очолював бригаду будівельників та координував їхню діяльність.

 

Залишити відповідь