Ковель: бійців запрошують у санаторії на реабілітацію

Військовослужбовців  з Ковеля запрошують пройти курс психологічної реабілітації у санаторіях Харківської, Одеської, Чернігівської областей та у Києві.

Про це повідомляє прес-служба Ковельради.

Ковельчани, які воювали на сході можуть взяти участь у програмі психологічної реабілітації, яка буде проводитися на базі 4 санаторіїв. Так, бійців оздоровлюватимуть у Клінічному санаторії «Курорт Березівські мінеральні води», що у Харківській області, санаторії «Орізонт» на Одещині, у санаторії «Остреч» у Чернігівській області та у столичній Феофанії.

Щоб отримати путівку на оздоровлення, слід звернутися в управління праці та соціального захисту населення, що у Ковелі на вулиці Незалежності, будинку 148, кабінеті № 7.

Окрім того, необхідно подати такі документи:

  • Заяву про надання реабілітаційних послуг;
  • копію посвідчення інваліда війни чи учасника бойових дій;
  • копію довідки про участь в антитерористичній операції.

Проживання, харчування та реабілітаційні послуги нададуть військовослужбовцям безплатно за направленням управління праці та соціального захисту населення. Курс реабілітації триватиме 14 днів.

«В окремих випадках може розглядатись питання сімейної реабілітації за погодженням із санаторно-курортним закладом», – йдеться у повідомленні.
За детальною інформацією слід звертатися за номером: (0335) 25 26 11.

Залишити відповідь